Spotkanie z pszczelarzem-zaproszenie.

Spotkanie z pszczelarzem-zaproszenie.

Filie biblioteczne w Ogrodnikach i Ostrówku z Okazji Światowego Dnia Pszczół zapraszają na spotkanie z pszczelarzem. Prowadzącym spotkanie będzie Pan Paweł Bereza, który postara się w ciekawy sposób przekazać najważniejsze informacje o swojej pasji. Usłyszymy niejedną opowieść z życia pszczelarza, dowiemy się, kto mieszka w ulu, czym tak dokładnie zajmują się pszczoły, z czego zbudowane są plastry, jak powstaje miód. Będzie również można obejrzeć prawdziwy ul, elementy stroju pszczelarza, dowiedzieć się czym jest podkurzacz czy miotełka. Jednym słowem: WARTO!

Jeśli dopisze pogoda całe spotkanie odbędzie się na zewnątrz biblioteki, dlatego prosimy o dostosowanie ubioru do pogody.

Zapraszamy samodzielne dzieci w wieku od 8 lat. Dzieci na czas spotkania zostają pod opieką osób prowadzących. Udział w warsztatach jest bezpłatny. 

Czas trwania warsztatów ok 2 godz.

Liczba miejsc jest ograniczona. Obowiązują zapisy!

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem i podpisanie oświadczenia o braku uczulenia na jad pszczeli, które zamieszczone jest na końcu regulaminu.  Podpisanie regulaminu musi być dokonane przed zajęciami.

Spotkanie odbędzie się 15 maja 2023 r. w budynku  filii bibliotecznej w Ostrówku o godz. 16.00.

Więcej szczegółowych informacji i regulamin warsztatów dostępny w bibliotekach: w Ostrówku i Ogrodnikach.

Zapisy: osobiście w bibliotece lub poprze adresy e-mail:
Ogrodniki: biblioteka-ogrodniki@bplochow.pl
Ostrówek: biblioteka-ostrowek@bplochow.pl

 

REGULAMIN warsztatów pszczoły ostrowek

Załącznik nr 1 do Regulaminu – ostrówek pszczoły

Back to Top
Skip to content