1 października 2023

Warsztaty modelarskie

Warsztaty modelarskie

8 września o godz. 16:00 zapraszamy dzieci w wieku od 6 do 12 lat (możliwy podział na grupy i rodzaje zadań do wykonania) na warsztaty kolekcjonerskie jak również modelarsko-kolekcjonerskie (lekcje muzealne) prowadzone przez fundację EKSPONAT przy udziale Muzeum Oręża i Techniki Użytkowej w Kobyłce. Uczestnicy będą mieli możliwość własnoręcznego wykonania prostych, dostosowanych do ich możliwości i umiejętności, modeli przestrzennych powszechnie dostępnymi technikami, takimi jak: wycinanie, klejenie, formowanie. Każde zajęcia są wzbogacone możliwością obcowania z eksponatami muzealnymi udostępnionymi przez Muzeum Oręża i Techniki Użytkowej w Kobyłce lub podlegający fundacji jeden z niepublicznych domów kultury.

Warsztaty modelarsko-kolekcjonerskie realizowane w ramach projektu “Stacja Łochów” mają za zadanie zachęcenie uczestników do czynnego poznania wartości hobby, jakim jest świadome kształtowanie domowych kolekcji lub zbiorów.

 • MIEJSCE ZAJĘĆ: Biblioteka Publiczna w Łochowie.
 • GODZINA: 16:00 (przewidywany czas 1-1,5 godziny)
 • OBOWIĄZUJĄ ZAPISY – możliwe we wszystkich placówkach bibliotecznych, na adres mailowy:
  biblioteka-lochow@bplochow.pl
  biblioteka-ogrodniki@bplochow.pl
  biblioteka-ostrowek@bplochow.pl
  biblioteka-kamionna@bplochow.pl
  oraz pod numerem telefonu: tel. (25) 675 02 60 lub
 • ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA.

Dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA w latach 2017-2022 w ramach Programu Dotacyjnego “Niepodległa”.

Back to Top
Skip to content