,,biblioteka w podróży” Projekt Uganda- zaproszenie na wydarzenie.

,,biblioteka w podróży”  Projekt Uganda- zaproszenie na wydarzenie.
Wszystkich miłośników książek, podróży i sympatyków zwiedzania już 2 lutego  o godz. 17.30  zabierzemy w niezwykłą podróż po Ugandzie z Agnieszką w ramach projektu „biblioteka w podróży”. Z tematem przyrody, zwierząt, ludzi, a w szczególności dzieci, chcemy przenieść się tej zimy w nieco cieplejsze zakątki świata.

Po tym niezwykłym kontynencie, jakże dalekim i niedostępnym, oprowadzi nas Agnieszka. Jak sama pisze:
“Kocham podróże. Są niesamowitym źródłem wiedzy i inspiracji. Lubię zarówno wędrować z plecakiem, jeździć rowerem, czy też eksplorować miasta i miasteczka przemieszczając się wszystkimi dostępnymi środkami transportu. Zwiedziłam niemal całą Europę, odkrywając jej tajemnice w górach, na nizinach, w miastach i poza nimi. Rozpoczęłam też projekt zbierania wrażeń i doświadczeń poza naszym kontynentem.
Projekt UGANDA. Wyprawa do Ugandy wiązała się z moim marzeniem z dzieciństwa. Od kiedy pamiętam, chciałam pojechać do Afryki, pomagać dzieciom. W końcu nadarzyła się okazja, którą wykorzystałam. Był to piękny czas, który mnie zmienił.”
Jeśli dalej jesteś ciekawy tego niezwykłego afrykańskiego świata zapraszamy Cię 2 lutego o godz. 17:30 (do 19:00) do Biblioteki Publicznej w Łochowie.
Wstęp wolny,
do zobaczenia!
Back to Top
Skip to content