Wśród zakazanych książek – zmiana terminu!

Wśród zakazanych książek – zmiana terminu!

Z uwagi na niesprzyjające warunki pogodowe i wysokie prawdopodobieństwo opadów na 28 sierpnia informujemy, że Rajd Rowerowy “Wśród zakazanych książek” w ramach akcji Odjazdowy Bibliotekarz zostaje przełożony na 4 września (sobota). Przepraszamy za utrudnienia, jednak komfort i możliwość wykorzystania wszystkich zaplanowanych działań dla Was jest dla nas priorytetem.

Godziny, zasady, trasa itp. pozostaje bez zmian. Do zobaczenia 4 września.

Na zakończenie wakacji zapraszamy Wszystkich moli książkowych, sympatyków naszej biblioteki i dwóch kółek na Rajd Rowerowy “Wśród zakazanych książek” w ramach akcji ODJAZDOWY BIBLIOTEKARZ, w której bibliotekarze, czytelnicy, miłośnicy książek i rowerów przyjemnie i aktywnie spędzają czas z książką. Spotykamy się przed budynkiem Biblioteki Publicznej w Łochowie o 9:45, a następnie o godz. 10:00 wyruszamy w teren wyznaczonym szlakiem. Trasę rajdu, wszystkie niezbędne informacje będziemy publikować na naszych stronach i w mediach społecznościowych. Czeka nas ok. 20 km odcinek wiodący wspaniałymi zakątkami gminy Łochów, a po drodze zadania, które dla Was przygotujemy. Na zakończenie dotrzemy do Leśniczówki Kamionna by wspólnie spędzimy czas na pikniku przy grillu, gdzie na każdego będzie czekał poczęstunek, gry i zabawy z książką.

OBOWIĄZUJĄ ZAPISY: promocja@bplochow.pl, tel. (25) 675 02 60 lub na miejscu w naszych placówkach bibliotecznych. Ilość miejsc ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń.

Back to Top
Skip to content