KSIĄŻKI NIOSĄCE  NADZIEJE-relacja z wydarzenia.

KSIĄŻKI NIOSĄCE  NADZIEJE-relacja z wydarzenia.
27 listopada odbyło się spotkanie  w ramach projektu KSIĄŻKI NIOSĄCE  NADZIEJE realizowanego prze wydawnictwo Widnokrąg przy współpracy z FRSI.
Prawy i Lewy…to dwa buty, z tej samej pary…niby takie same, ale jednak posiadają zupełnie inne upodobania i temperamenty. Historię tej ciekawej pary butów poznały dzieci na spotkaniu w ramach projektu KSIĄŻKI NIOSĄCE NADZIEJĘ, który realizuje Fundacja FRSI wraz z Wydawnictwo Widnokrąg zorganizowanym przez naszą filię w Ostrówku.
Dzięki uprzejmości restauracji Ukraińska kuchnia u Halinki mieliśmy możliwość wyjść z książką poza bibliotekę i poznać nowe osoby, które przyjechały do nas z Ukrainy. W bardzo fajnej atmosferze mieliśmy okazję wspólnie poczytać, porozmawiać o uczuciach, o powodach do szczęścia. Rozmawialiśmy też o tym, kim jest optymista i pesymista Wykonaliśmy też przepiękne “magiczne okulary, które pozwoliły nam spojrzeć na świat w zupełnie inny- kolorowy sposób.Nie możemy nie wspomnieć o przepysznym poczęstunku, jaki został dla nas przygotowany na to spotkanie przez właścicielkę restauracji. Dalej twierdzimy, że to najlepsze pierożki w okolicy.
 Dziękujemy.

Książka ,,Prawy i Lewy” dostępna jest do wypożyczenia w dwóch wersjach językowych w naszej filii w Ostrówku.

Zapraszamy.
Back to Top
Skip to content